Tygodniowa prognoza pogody: Ciepło i słońce zadomowi się na dłużej. Majówka będzie idealna

To będzie wspaniały tydzień pełen słońca oraz przyjemnych temperatur. Nie będzie ani zimno, ani gorąco, będzie po prostu idealnie. Najbliższe dni z pewnością będą zachęcać do przebywania na świeżym powietrzu. Jeśli planujecie jakieś imprezy na majówkę, to planujcie je śmiało w plenerze.

Poniedziałek oraz wtorek będą pogodne. Na niebie pojawi się niewielka ilość chmur, z których nie będzie padać. Na termometrach w poniedziałek zobaczymy 23 stopnie Celsjusza, a we wtorek 22 stopnie Celsjusza. Noce również będą ciepłe, z temperaturą w okolicach 10 stopni Celsjusza, więc w końcu odpoczniemy od przymrozków.

Środa oraz czwartek na termometrach nie przyniosą zmian, ponieważ w dalszym ciągu będziemy notować wartości na poziomie 22-23 stopni Celsjusza. Zmiany będą jedynie widoczne na niebie, ponieważ nie zobaczymy na nim ani jednej chmury. Noce również będą ciepłe, z temperaturą na poziomie 10 stopni Celsjusza.

3 maja, czyli piątek, przyniesie lekkie zmiany. Początkowo będzie przeważać słoneczna pogoda, lecz po południu w wielu miejscach mogą pojawić się niegroźne burze. Kolejne dni, czyli weekend, przyniosą lekkie pogorszenie pogody. Na niebie zobaczymy więcej chmur, pojawi się niewielka ilość opadów oraz burz. Na szczęście nadal będzie ciepło, z temperaturami na poziomie 21-18 stopni Celsjusza.

Porywy wiatru wyniosą: w poniedziałek 35 km/h, wtorek 40 km/h, środę 30 km/h, czwartek 32 km/h, piątek 30 km/h, sobotę 32 km/h oraz niedzielę 50 km/h.

Ciśnienie wyniesie: poniedziałek 1027 hPa, wtorek 1029 hPa, środę 1021 hPa, czwartek 1015 hPa, piątek 1011 hPa, sobotę 1009 hPa oraz niedzielę 1012 hPa.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Duże ilości pyłu wędrują nad Polskę. Saharyjski pył powróci i ponownie przykryje niebo.
Next post Prognoza na wtorek: Dużo słońca oraz wietrznie. Zagrożenie pożarowe wzrośnie.