Zrobi się upalnie. Wydano ostrzeżenie 1 stopnia. Prognoza na najbliższe dni

W najbliższych dniach czeka nas ciąg dalszy stabilnej i, co najważniejsze, spokojnej pogody. Na niebie pojawi się mnóstwo słońca, a temperatura zbliży się do 30°C.

Środa przyniesie dużo pogodnego nieba. Przeważać będzie słoneczna aura z wysokimi temperaturami, sięgającymi 29-30°C. Wiatr na ogół będzie słaby, lecz od czasu do czasu mogą wystąpić nieco silniejsze porywy, osiągające 35 km/h. Padać nie będzie, a ciśnienie w południe na barometrach w Lublinie wyniesie 1016 hPa.

Czwartek bez większych zmian. Na niebie zobaczymy kilka niegroźnych chmur, co oznacza dominację słońca. Na termometrach ponownie zobaczymy temperatury w okolicach 29-30°C. Dokuczać nadal może wiatr, którego prędkość w porywach osiągnie 35-40 km/h. Ciśnienie w południe na barometrach w Lublinie wyniesie 1014 hPa.

Piątek będzie upalny. Na termometrach zobaczymy 31-32°C, a na niebie pojawi się kilka niegroźnych chmur. W godzinach popołudniowych w południowo-zachodniej części województwa niewykluczone, że lokalnie zagrzmi. Na pozostałym obszarze bez opadów. Wiatr w porywach osiągnie prędkość 35 km/h. Ciśnienie w południe na barometrach w Lublinie wyniesie 1013 hPa.

Fot: Pixabay

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Prognoza na najbliższe dwa dni 24-25 czerwca
Next post Słoneczny i upalny weekend. Niebezpieczny poziom UV. Chroń się przed słońcem.