3-dniowa prognoza pogody: Więcej słońca i wzrost temperatury. Zrobi się znacznie cieplej.

Jeszcze dziś (środa) przyjdzie nam zmierzyć się z paskudną pogodą. Dominować będzie zachmurzenie całkowite, pojawią się opady deszczu, a temperatura pozostanie niska – w najcieplejszym momencie dnia zobaczymy jedynie 9 stopni powyżej zera na termometrach. Wiatr będzie wiał w porywach do 30 km/h.

Czwartek nie będzie idealny, ale gwarantujemy, że pojawi się więcej chwil ze słońcem. Na termometrach zobaczymy w miarę przyzwoite wartości, wynoszące od 11°C w północnej i centralnej części województwa lubelskiego do 12°C na południu. Wiatr nadal będzie słaby. W porywach do 35 km/h, z wyjątkiem krańców południowo-wschodnich, gdzie będzie silniejszy, osiągając porywy do 45 km/h.

UWAGA. Nocą z czwartku na piątek na obszarze całego województwa temperatura na wysokości 2 metrów spadnie do zera. Oznacza to wystąpienie przygruntowych przymrozków.

Piątek zapowiada się świetnie. Prognozowany jest niewielki wiatr, mnóstwo słońca, a na termometrach wszędzie zobaczymy 14 stopni Celsjusza. Z uwagi na wiatr osiągający prędkość w porywach 25-30 km/h, poczujemy komfort termiczny. Temperatura odczuwalna w słońcu będzie nieco wyższa niż temperatura widoczna na termometrach.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Ciśnienie spadnie o ponad 15 hPa. Ucierpi na tym nasze samopoczucie…
Next post Pilne: Biała Podlaska- Znaleziono niewybuchy bomb lotniczych. Trwa ewakuacja mieszkańców.