3-dniowa prognoza pogody: Czy w majówkę pogoda dopisze?

W najbliższych dniach pogoda z pewnością będzie sprzyjać świętowaniu. Na termometrach zobaczymy same przyjemne wartości. Jedynym minusem będzie wiatr, którego porywy będą osiągać prędkość 30-40 km/h.

W środę wszędzie możemy spodziewać się czystego błękitu na niebie. Jedynie na południu województwa od czasu do czasu mogą pojawić się niewielkie chmury. Na termometrach zarejestrujemy przyjemne wartości oscylujące w okolicach 24-25°C. Jedynym minusem będzie wiatr, którego prędkość w porywach sięgnie 30-40 km/h. Ciśnienie na barometrach w Lublinie wyniesie 1022 hPa.

W czwartek możemy spodziewać się większego zachmurzenia, ale nadal dominować będzie słoneczna aura. Na termometrach utrzymają się przyjemne letnie wartości, wynoszące od 22-23°C na południu do 24°C na północy. Niestety, nadal będzie wietrznie. Porywy wiatru mogą osiągnąć prędkość od 30 do 35 km/h. Ciśnienie zacznie spadać, i w południe na barometrach w Lublinie wyniesie 1015 hPa.

W piątek nie przewiduje się znaczących zmian. Będzie więcej chmur, ale nadal nie zabraknie słońca. Temperatura utrzyma się na poziomie 22-23°C. Podobnie jak w poprzednich dniach, będziemy mieli do czynienia z wiatrem o prędkości w porywach do 30-35 km/h. Padać nie będzie, a ciśnienie w południe na barometrach w Lublinie wyniesie 1012 hPa.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Bialskie niewybuchy już zneutralizowane. Zobacz wideo z poligonu.
Next post Mamy złe wieści. Na horyzoncie spore ochłodzenie. Możliwe przymrozki. Prognoza na Maj.