Prognoza na najbliższe dni. Koniec października nas rozpieści… Będzie blisko 20 ℃

Prognoza na najbliższe dni. Koniec października nas rozpieści… Będzie blisko 20 ℃

25 października 2020 0 przez Paweł Reducha

Poniedziałek wszędzie zapowiada się pogodnie i bez opadów, choć w pierwszej części dnia szczególnie na południowym wschodzie może przeważać zachmurzenie całkowite z niewielkimi opadami mżawki oraz lokalne mgły. Wiatr południowo-wschodni i co ważne silniejszy w porywach do 40 km/h. Na termometrach zobaczymy od 15 st.C na północy oraz centrum do 16 st.C na pozostałym obszarze. Ciśnienie stabilne. W południe na barometrach w Lublinie wyniesie 1012 hPa.

We wtorek należy spodziewać się poprawy pogody. Wszędzie dominować będzie słoneczna oraz ciepła aura. Termometry w cieniu wskażą 17 st.C, a więc będzie bardzo przyjemnie. Wiatr będzie nieco słabszy w porywach do 30 km/h.

Środa przyniesie delikatne ochłodzenie oraz pogorszenie pogody, ponieważ słonecznych chwil będzie znacznie mniej, niż będzie mieć to miejsce we wtorek. Pomimo tego powinno być przyjemnie, tym bardziej że wiatr w porywach osiągnie prędkość 15 km/h. Na termometrach zobaczymy od 13 st.C na południu do 15 st.C na pozostałym obszarze. Ciśnienie lekko wzrośnie. Barometry w południe w lublinie wskażą 1016 hPa.

Fot: Nadesłane