Zareklamuj się u nas i promuj swój biznes. Zobaczy cię tysiące. Niskie Ceny !

Zareklamuj się u nas i promuj swój biznes. Zobaczy cię tysiące. Niskie Ceny !

24 kwietnia 2020 0 przez Paweł Reducha

Meteolu.pl to portal informacyjny, w którym znajdują się przede wszystkim informacje pogodowe dla województwa lubelskiego. Portal powstał pod koniec września ubiegłego roku i już zyskał popularność.

Od 1 kwietnia 2020 według danych Google nasz portal odwiedziło ponad 25 tys. osób, którzy wygenerowali blisko 52 tys. odsłon. Przeważnie w ciągu miesiąca odwiedza nas od 15 do nawet 50 tys. osób. Na Facebooku liczba polubień wzrosła do 13 600 i stale rośnie. Jesteśmy znani między innymi w powiecie bialskim, gdzie działaliśmy pod nazwą info meteo LU- Biała Podlaska. Teraz jest to info meteo LU.

Portal Meteolu.pl oddaje do Waszej dyspozycji powierzchnię reklamową. Dzięki temu twoja firma będzie łatwiej zauważalna oraz trafi do szerszej grupy odbiorców.

Dysponujemy takimi możliwościami

Baner k2 wyświetlany jest na każdej stronie portalu. Gwarantujemy, że dzięki tej reklamie zobaczą cię tysiące. Rozmiar grafiki powinien wynosić 320×240. Miesięczny koszt reklamy to 130 zł netto.

Baner k1 wyświetlany jest na stronie startowej. Koszt reklamy to 200 zł netto miesięcznie. Istnieje możliwość umiejscowienia reklamy o identycznych wymiarach pod każdym artykułem. Wtedy koszt to 250 zł netto miesięcznie.

Baner k3 jest wyświetlany w nagłówku na każdej stronie i z pewnością będzie on gwarantować największą liczbę odsłon. Koszt to tylko 170 zł netto miesięcznie.