Prognoza pogody na noc oraz wtorek: Mnóstwo chmur oraz opadów. Będzie chłodniej.

Prognoza pogody na noc oraz wtorek: Mnóstwo chmur oraz opadów. Będzie chłodniej.

3 lutego 2020 0 przez Paweł Reducha

Początek lutego przyniósł nam powiew prawdziwej wiosny. Słupki rtęci w ciągu dnia, jak i nocy 1 lutego wskazały +10 st.C. W najbliższych dniach czeka nas chwilowy powrót do temperaturowej normy…

Nadchodzącej nocy przeważać będzie zachmurzenie duże oraz niewielkiej opady deszczu. W pierwszej części na północy województwa dojdzie do rozpogodzeń i spadku temperatury do -2 st.C. Spadek temperatury będzie chwilowy, bo już po północy chmury i Opady wystąpią na obszarze całego województwa.

Termometry wskażą od 1 st.C na północy do 3-4 st.C na pozostałym obszarze. Wiać będzie z kierunków południowo-zachodnich w porywach do 36 km/h. Ciśnienie będzie spadać. O północy barometry w Lublinie wskażą 1004 hPa.

W ciągu dnia zachmurzenie całkowite i przelotne opady deszczu wystąpią wszędzie. Niewielkie rozpogodzenia w godzinach wieczornych mogą występować na północnym zachodzie oraz w centrum.

Na termometrach zobaczymy 5 kresek powyżej zera. Wiatr będzie słaby, z kierunków północno-zachodnich w porywach do 20 km/h. Ciśnienie w południe na barometrach w Lublinie wyniesie 998 hPa.