Z ostatniej chwili: Trwa opuszczenie śluz na Krznie.

Z ostatniej chwili: Trwa opuszczenie śluz na Krznie.

13 stycznia 2020 0 przez Paweł Reducha

Potwierdziły się nasze wczorajsze nieoficjalne informacyjne, o których informowaliśmy jako jedyni. Aktualnie w kijowcu trwa opuszczanie śluz na tamie. Ma to pomóc w jutrzejszych poszukiwaniach, które prowadzone są w Starzynce. O sprawie poinformowaliśmy jako pierwsi.

W związku z opuszczeniem śluz Krzna na odcinku Kijowiec-Biała Podlaska może kontrolowanie wezbrać. Sytuacje na bieżącą monitorują służy, a za opuszczenie śluz są odpowiedzialne wody Polskie.

Fot: Łukasz Dragun

Przypominamy

Jutro od godziny 09:00 w Starzynce k. Terespola zostaną wznowione poszukiwania. Policja prosi osoby chętne o pomoc w poszukiwaniach. Ubierzcie się ciepło oraz załóżcie odpowiednie obuwie, ponieważ przeczesywane będą okolice rzeki Krzna. Weźcie ze sobą także prowiant, jedzenie i picie. Z góry dziękujemy wszystkim za przybycie.

Od soboty poszukiwany jest Tomasz Sylwesiuk radny gminy Terespol. W Starzynce znaleziono jego samochód w rzece. Jeśli ktos z Panstwa go zobaczy bardzo prosimy o kontakt 690131953 lub dzwoniac na policje. Ubrany byl w kurtke i spodnie zielone (moro) , buty trapery brazowe.