czw. Lut 27th, 2020

meteolu.pl

Jedyny Serwis Pogodowy na Lubelszczyźnie

Tygodniowa prognoza pogody. Sprawdź, co czeka nas w najbliższym tygodniu.

W nadchodzącym tygodniu na powrót zimy z pewnością nie ma co liczyć. Opady śniegu nie wystąpią, a przeważać będzie ciepła aura z licznymi rozpogodzeniami. Sprawdźmy szczegóły.

W dużym skrócie można powiedzieć, że w najbliższych dniach czeka nas dalsza kontynuacja jesiennej aury. Po ostatnich opadach śniegu nie ma już śladu, a prognozy jeśli chodzi o biały puch, nie są zadowalające. Co najmniej do 24 grudnia o powrocie zimy możemy zapomnieć.

Początek nowego tygodnia rozpoczniemy niemalże wiosennie. Nad naszymi głowami znajdować się będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami, a do tego termometry w najcieplejszym momencie dnia wskażą 7 kresek powyżej zera. Padać nie powinno, choć niewielkie opady mżawki nie są wykluczone.

Kolejne dni tygodnia przyniosą lekkie ochłodzenie, ale w dalszym ciągu będzie bez opadów oraz dominować ma zachmurzenie duże. Najchłodniej będzie w środę oraz czwartek. W tych dniach termometry wskażą 3 st.C.

🔴MOŻE CIĘ ZACIEKAWIĆ. SPRAWDŹ JAKIE EKSTREMA TEMPERATURY PANOWAŁY W GRUDNIU 🌡️

W przyszły weekend będzie ciepło, lecz aura nieco się popsuje. Pojawią się przelotne opady deszczu oraz zwiększy się prędkość wiatru. Porywy w piątek mogą osiągać prędkość 50 km/h a w sobotę 40 km/h.

Poprawa pogody ma nadejść w niedzielę. Wiatr się uspokoi, opady ustaną, a przeważać będzie słoneczna aura. Miejscami może pojawić się czysty błękit nieba. W tygodniu dosyć często pojawią się spore wahania ciśnienia, które mogą negatywnie wpłynąć na nasze samopoczucie.

Święta za pasem a w prognozach powrotu zimy nie widać. Do świąt trochę czasu pozostało, więc dużo się może jeszcze zmienić. Nie mniej jednak na dzień dzisiejszy wygląda na to, że święta będą ciepłe.