Startuje portal meteolu.pl !

Startuje portal meteolu.pl !

20 września 2019 0 przez Paweł Reducha


Z przyjemnością informujemy, że po ponad 2-letniej przerwie uruchamiamy nowy serwis pogodowy dla województwa Lubelskiego.

Meteolu.pl to portal pogodowy, na którym znajdą państwo informacje oraz prognozy dotyczące województwa Lubelskiego. Od 2014 do 2019 roku działaliśmy na Facebooku pod nazwą Info Meteo Lu Biała Podlaska. Latem b.r zmieniliśmy się na Info Meteo LU a 21.09.2019 po 2-letniej przerwie uruchomiliśmy ponowie portal internetowy o nowej nazwie oraz jakości.

Celem portalu jest ostrzeganie mieszkańców Lubelszczyzny przed groźnymi zjawiskami atmosferycznymi. Poza ostrzeżeniami na portalu będą pojawiać się codzienne prognozy pogody, weekendowe oraz tygodniowe. Nie zabraknie ciekawych artykułów na temat między innymi bieżącej sytuacji hydrologicznej, prognoz długoterminowych czy wieści z naszej prywatnej stacji meteorologicznej, która niebawem powstanie w tak zwanym mrozowisku

Meteolu.pl to jedyny serwis pogody na Lubelszczyźnie. Prognozy, Relacje, Ostrzeżenia w jednym miejscu przez całą dobę. Kochamy pogodę więc ją monitorujemy.

Nad powstawaniem treści do portalu będzie pracował dwuosobowy zespół, w który skład wchodzi Paweł Reducha oraz Patryk Jurkowski. Zachęcamy was do nadsyłania ciekawych materiałów. Najlepsze z nich z pewnością opublikujemy na stronie internetowej.

Materiały możecie nadsyłać tak jak dotychczas w wiadomości prywatnej na Facebooku, w grupie Info meteo lu- Raporty pogodowe bądź na adres e-mail reduchap@gmail.com